GGS Bilişim Teknolojileri SAN. TİC. A.Ş.
GGS Trafik , Kuruluşu 2005 yılında Ankara Ostim ilçesinde kurulan GGS Bilişim Teknolojileri A.Ş’ nin iştiraki’dir.

Türkiye’nin her bölgesinde, birçok il - ilçe,tesis ve kurumun ihtiyacı olan entegre güvenlik ve yangın,kent ve tesis güvenlik projeleri, trafik sinyalizasyon, VMS, PTS sistemlerinin kurulumunu yapmış ve devlet ihalelerinde tanınan güvenilir bir marka olmuştur.

Teknolojik gelişmelerin yakından takip ederek ve yeni çözümler üreterek iş geliştirme deneyimlerimleriyle bugünlere gelen GGS. 2021 yılı sonunda, Anonim Şirkete dönüşmüş ve İzmit, İzmir , Mersin , Antalya, Denizli , Trabzon Şube ve ofisleri ile daha yaygın bir hizmet ağına erişmiş bulunmaktadır.

Ankara GGS Bilişim Teknolojileri Merkez ofis, 500m2 kapalı alanda; mühendislik, proje, ihale, danışmanlık, eğitim, satış, satın alma, iş geliştirme, iç ve dış ticaret konularında hizmet vermektedir. Şubelerimiz, ofislerimiz ve çözüm ortaklarımızla birlikte; proje danışmanlık, keşiflendirme, teknik hizmetler, montaj, AR-GE ve ekipman üretim desteği süreçlerine kadar tüm aşamaları içeren anahtar teslim projeler sunulur.

Ayrıca 2015 yılında kurmuş olduğumuz metal direk ve aydınlatma ekipmanı fabrikamız olan GGS Galvaniz Kazan Saray mevkiinde 4500 m2 kapalı alan ve 3000 m2 açık alana sahiptir.

Tüm bunlara ek olarak, şirketimiz 2022 yılında Ankara Kalkınma Ajansı tarafından, Dış Ticaret Mentörlük programına girmeye hak kazanan 25 firmadan biri olmuştur.


- GGS Trafik Satış ve Sosyal Medya Ekibi -

...